Previous Races Results Αποτελέσματα 2013

Αποτελέσματα 2013

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Αποτελέσματα ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 62ΧΛΜ 2013
21/04/2013 ΛΕΒΙΔΙ – ΑΡΧΑΙΑ ΝΕΜΕΑ
 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ:
ΑΑ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΗΛΙΚΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1  61 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 35 6:46:37
2  59 ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ F 41 9:05:54
 
ΑΝΔΡΕΣ ΝΙΚΗΤΕΣ:
ΑΑ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΦΥΛΟ ΗΛΙΚΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   30 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M  42 5:00:45
2   73 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 38 5:11:04
3  108 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 31 5:18:01
 
ΑΑ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΦΥΛ ΗΛΙΚ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 30 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00:45
2 73 ΒΑΛΒΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:11:04
3 108 ΤΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:18:01
4 29 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32:51
5 91 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:42:25
6 56 ΝΙΚΟΣ ΖΟΥΡΑΣ M 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:45:33
7 126 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:45:47
8 110 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 44 ΠΑΡΟΥ 5:48:31
9 38 ΚΡΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 46 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤ. 5:53:10
10 123 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:55:45
11 21 ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57:49
12 100 ΚΝΟΥΝΗ ΑΓΚΟΠ M 48 NATURAL HIGH 5:59:38
13 39 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:02:50
14 22 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 42 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Αθηνών 6:08:25
15 15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 49 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:09:15
16 19 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:12:05
17 120 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:12:20
18 50 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 49 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6:13:03
19 116 ΠΑΡΛΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 53 ΛΑΡΙΣΑΣ 6:16:05
20 107 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 35 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 6:16:33
21 72 ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 35 Natural High 6:20:18
21 119 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 54 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:20:18
23 87 ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 37 Chaidari is running 6:21:52
24 118 ΚΟΜΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ M 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:27:35
25 26 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ M 56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6:28:55
25 42 ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ M 62 ΕΥΚΛΗΣ 6:28:55
27 128 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:31:08
28 13 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:31:31
29 71 ΑΛΕΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:37:00
30 70 ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 37 ΑΕΘΛΙΟΣ 6:38:20
31 31 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ M 53 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:39:19
32 117 ΜΑΜΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 36 VATATSI TEAM 6:41:37
33 35 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:45:05
34 44 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 41 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 6:45:45
35 61 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ M 35 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:46:37
36 113 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 36 ΣΔΥΜ 6:47:47
37 89 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ ΣΠΥΡΟΣ M 42 NATURAL HIGH 6:56:36
38 98 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:56:42
39 40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M 48 Ανεξάρτητος 7:02:14
40 49 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 46 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 7:03:17
41 109 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑΣ 7:04:00
41 67 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 34 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ-ΦΛΟΓΑ 7:04:00
43 124 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ M 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:08:44
44 57 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 57 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 7:12:35
45 11 ΧΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 42 ΑΕΘΛΙΟΣ 7:13:12
46 105 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:17:20
47 114 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:19:43
48 24 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20:42
49 86 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 43 Chaidari Is Running 7:21:01
49 65 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21:01
51 69 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ M 41 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 7:23:56
52 58 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 54 ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ.ΣΠΑΤΩΝ 7:24:27
53 12 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 30 ΑΕΘΛΙΟΣ 7:27:05
54 101 ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 40 Maniacs - ΣΔΥΜ 7:32:26
55 20 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:33:30
56 17 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 37 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:43:53
57 130 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:45:40
58 129 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 42 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:46:25
59 60 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 59 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:47:45
60 80 ΚΟΥΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:48:25
61 55 ΜΠΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M 49 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:51:10
62 47 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 58 Αρκάδων Δρόμεων 7:51:38
62 103 ΨΥΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 53 Αρκαδων Δρομεων 7:51:38
64 111 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:52:24
64 112 ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:52:24
66 82 ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 42 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:53:40
67 23 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:05:02
67 78 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 39 Σ.Δ.Υ.ΆΘΗΝΩΝ 8:05:02
69 45 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:06:15
70 41 ΣΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 63 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 8:09:50
70 33 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:09:50
72 79 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 36 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 8:14:13
72 125 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 36 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8:14:13
74 94 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 48 Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ "ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ" 8:19:15
74 96 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 35 Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ "ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ" 8:19:15
76 64 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 ΕΦΥΡΑΙΟΙ  ΩΚΥΠΟΔΕΣ 8:20:22
77 75 ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 43 ΣΔΥΠ(Πειραια) 8:23:40
78 85 ΚΟΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 36 Chaidari Is Running 8:24:55
79 127 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ M 37 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8:27:43
80 121 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:28:54
81 95 ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:29:40
81 93 ΚΕΡΑΜΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:29:40
83 92 ΚΟΥΡΤΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ M 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:32:38
84 77 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 61 Εφυραίοι ωκύποδες 8:35:17
84 102 ΜΠΕΓΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 35 Maniacs - ΣΔΥΜ 8:35:17
86 34 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 54 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 8:38:00
87 106 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 61 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 8:47:25
88 63 ΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:05:54
88 59 ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ F 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:05:54
90 122 ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 32 Α.Ν.Δ 9:06:20
90 99 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 37 ΣΠΑΡΤΗ 9:06:20
92 115 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 53 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 9:08:00
93 84 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 40 LOCORUNNERS 9:12:18
93 90 ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:12:18
95 28 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 59 ATHENS ULTRA 9:16:18
96 83 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΕΥΧΙΔΑΣ 9:39:45
 

Χορηγοι

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Supporters

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Race report

Thanasis Pavlopoulos

Thanasis Pavlopoulos

Frankly Runner

Frankly Runner

My running spot

My running spot

Ralf Simon

Ralf Simon

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

iaafiau

The OLYMPIAN RACE follows the International Rules of IAAF and the World Association of Ultra-Runners (IAU)


logoPAA

flag eu slogan

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2007-2013» (ΠΑΑ)

 

ΆΞΟΝΑΣ 4: «ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ LEADER»

ΕΡΓΟ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΕΩΡΓΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

Η Ευρώπη επενδύει
στις αγροτικές περιοχές

leader logo

flag gr

anvope